UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

LOGOWANIE

Program

MSDN Academic Alliance jest to program dla uczelni wyższych prowadzących zajęcia dydaktyczne z szeroko rozumianej informatyki. Każda jednostka (w tym przypadku WYDZIAŁ INFORMATYKI) otrzymuje subskrypcję MSDNAA, która daje dostęp do platformy Microsoft, serwerów oraz narzędzi programistycznych. Oprogramowanie, dostarczone w MSDNAA, może być instalowane na dowolnej liczbie komputerów jednostki. Jego użycie oznacza niekomercyjne wykorzystanie, wyłącznie w celu projektowania i prowadzenia zajęć oraz do badań naukowych.  Studenci jednostki mogą pobierać je oraz instalować na swoich komputerach osobistych.

 

Oprogramowanie

Subskrypcja MSDN AA obejmuje następujące oprogramowanie:

  • Visual Studio .NET Professional (wersja zawiera narzędzia dla studentów i jednostki)
  • Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000
  • Serwery .NET Enterprise: serwery Windows, SQL, Exchange, Commerce, Biz Talk, Host Integration, Systems Management, Sharepoint Portal oraz inne.
  • Microsoft Project Professional
  • Microsoft Visio Professional
  • Microsoft Access
  • Bibliotekę MSDN (aktualizowaną kwartalnie), dokumentacje, publikacje techniczne oraz przykłady kodu.
  • Software Development Kits (SDK), najnowsze oraz testowe wersje oprogramowania, aktualizacje

ELMS

ELMS (e-academy License Management System) to zaprojektowane specjalnie dla MSDN AA narzędzie ułatwiające dystrybucję udostępnionego oprogramowania oraz zarządzanie licencjami aktywującymi te produkty. Oprogramowanie można pobrać z Internetu, sieci lokalnej lub wypożyczyć na płycie CD po wcześniejszej rezerwacji w systemie ELMS i uzyskaniu niezbędnego klucza instalacyjnego. Unikalny, indywidualny klucz aktywacyjny dla każdego studenta umożliwia wykonanie wyłącznie jednej instalacji oprogramowania. W przypadku konieczności przeinstalowania programu należy zgłosić się do administratora systemu.

 

Administrator

Obecnie administratorem systemu MSDN AA w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica jest Robert Żak. Kontakt: 24 36 64 128 (sekretariat Wydziału Informatyki); e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uczestnictwo

W programie MSDN AA mogą brać udział wszyscy studenci Wydziału Informatyki SWPW. Warunkiem koniecznym jest przekazania  administratorowi systemu Swojego adresu poczty elektronicznej. W celu ułatwienia rejestracji adresy e-mail należy przekazywać grupowo, poprzez gospodarza roku. Osoby, które chcą dołączyć do programu proszone są o przesłanie maila do administratora systemu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o temacie: MSDN AA i następującej treści: Proszę o założenie konta a e-academy. Imię Nazwisko, mail kontaktowy, numer grupy dziekańskiej. Uwaga! Maile z firmy Microsoft nie dochodzą do skrzynek pocztowych założonych w portalu wp.pl, dlatego proszę podawać inne adresy kontaktowe.
O założeniu konta w systemie ELMS uczestnicy zostaną powiadomieni przy pomocy poczty elektronicznej, na podany wcześniej adres.

Wiem, znam, powiem

Zapraszamy do wysłuchanie pierwszej z cyklu audycji pt. "Wiem, znam...

piątek, 21 kwiecień 2017

WIĘCEJ

(NIE)BEZPIECZNA NOC

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zaprasza na jedyną...

środa, 19 kwiecień 2017

WIĘCEJ

Gorączka złota we Włodkowicu

 

środa, 22 marzec 2017

WIĘCEJ

Kursy e-learningowe COMARCH

  Studium Kształcenia na Odległość oraz Wydział Zarządzania SWPW zapraszają osoby...

czwartek, 26 styczeń 2017

WIĘCEJ

Nasza absolwentka nagrodzona

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił listę laureatów i wyróżnionych...

środa, 04 styczeń 2017

WIĘCEJ

Wielki sukces Karty Włodkowic Plus

Już ponad 1000 osób zostało posiadaczami Karty studenta i absolwenta...

poniedziałek, 10 październik 2016

WIĘCEJ